SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Bordssurtout 7843048
nr 784 3048
Bordssurtout
1890-tal, nysilver
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 oktober 2012
kl 19:42:24
150 kr
150 kr
200 kr
400 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.